AUTO-MOTO

 

Internetowy sklep z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi.

 

Przyjmujemy zamówienia na wszelkie katalogowe części i akcesoria, produkowane do wszystkich marek i modeli samochodów osobowych i dostawczych, busów, a także motocykli i motorowerów.

 

Pomagamy w optymalnym wyborze konkretnego produktu, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ satysfakcja naszego klienta jest również naszą satysfakcją.

 

Realizujemy zamówienia szybko i sprawnie, ponieważ czas oczekiwania klienta działa na naszą niekorzyść.

 

Motoryzacyjny sklep internetowy AUTO-MOTO stworzony został przez grupę specjalistów w dziedzinach ściśle związanych z naprawami, konserwacją, tuningiem oraz utrzymaniem pojazdów. Dzięki profesjonalnemu podejściu i solidnym podstawom teoretyczno-praktycznym możemy naszym klientom zaoferować wysoką jakość obsługi.

 

Przy realizacji każdego zamówienia zawsze kierujemy się konkretnymi oczekiwaniami klienta odnośnie do danego produktu. Informujemy o możliwościach zastosowania tańszych odpowiedników, jak też o wyrobach posiadających podwyższone parametry techniczne w stosunku do typowych pozycji katalogowych. Współpracujemy z globalną siecią producentów i hurtowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprowadzić każdy skatalogowany produkt bądź jego odpowiednik.

 

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do obsługi on-line. AUTO-MOTO to także sklep stacjonarny, usytuowany w Człopie, przy ulicy Moniuszki 29. Dzięki doskonałemu zaopatrzeniu oraz błyskawicznemu sprowadzaniu towarów niepółkowych nasz sklep stacjonarny zapewnia rzetelną obsługę wszystkim mieszkańcom gminy i okolic. Odwiedzają nas także klienci z dalszych miejscowości, ceniąc sobie fachowość obsługi, bogaty wybór produktów i konkurencyjne ceny.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy!