Lista produktów producenta VOREL

0 Recenzja (e)

Elektryczny klucz udarowy 3/4". Moc 1100W, 800 Nm. W komplecie z nasadkami 24 mm, 30 mm, 32 mm, 36 mm.

0 Recenzja (e)

GRZECHOTKA PNEUMATYCZNA

0 Recenzja (e)

Grzechotka pneumatyczna 1/2", 68 nm

0 Recenzja (e)

Izolowane szczypce uniwersalne Juco o długości 180 mm, tzw. kombinerki.

0 Recenzja (e)

Opis produktu Nakolanniki ochronne wykonane z grubej gumy. chronią kolana przed negatywnym wpływem wilgoci i nadmiernego nacisku.

0 Recenzja (e)

Opis produktu Lekkie nakolanniki wykonane z tworzywa o symbolu EVA /koopolimer etylenu i octanu winylu/. Wyprofilowane w sposób zabezpieczający kolana przed kontaktem z podłożem. Mocowane na nodze za pomocą elastycznego paska.

0 Recenzja (e)

Opis produktu Lekkie nakolanniki wykonane z tworzywa o symbolu XPE /spieniony polietylen /. Wyprofilowane w sposób zabezpieczający kolana przed kontaktem z podłożem. Mocowane na nodze za pomocą elastycznego paska.

0 Recenzja (e)

Nakolanniki ochronne firmy Vorel ułatwiają wykonywanie prac wymagających klęczenia.Bardzo przydatne do różnych prac budowlanych: brukarstwo, dekarstwo, płytkarstwo oraz prac ogrodowych.Nakolanniki zapewniają bezpieczną i komfortową pracę.

0 Recenzja (e)

Opis produktu Lekkie nakolanniki wykonane z odpornej tkaniny nylonowej, wypełnione sprężystą pianką o odpowiedniej twardości.W miejscu styku kolana z podłożem zamocowane twarde plastikowe osłony. Mocowane pasami z zapięciem typu rzep.

0 Recenzja (e)

Opis produktu Nakolanniki wykonane z grubej skory bydlęcej , wyściełane tkaniną , mocowane nylonowymi pasami z klamrami regulującymi długość.

0 Recenzja (e)

Pędzel płaski typu angielskiego o szerokości 36 mm z naturalnego włosia

0 Recenzja (e)

Pędzel płaski typu angielskiego o szerokości 50 mm z naturalnego włosia

Showing 1 - 12 of 449 items