ARTYKUŁY SZLIFUJĄCE

ARTYKUŁY SZLIFUJĄCE  

There are 30 products.
0 Recenzja (e)

Charakterystyka produktu: – korpus wykonany z tworzywa– podkład gumowy– metalowe zaciski mocujące

0 Recenzja (e)

Gąbka ścierna przeznaczona jest do ręcznego szlifowania małych powierzchni drewna. Uniwersalna z uwagi na połączenie małego narzędzia z materiałem ściernym. Znajduje zastosowanie w przemyśle drzewnym.

0 Recenzja (e)

Kostka ścierna przeznaczona jest do ręcznego szlifowania małych powierzchni drewna i gipsów. Uniwersalna z uwagi na połączenie małego narzędzia z materiałem ściernym. Znajduje zastosowanie w przemyśle drzewnym i budowlanym.

0 Recenzja (e)

Kostka ścierna przeznaczona jest do ręcznego szlifowania małych powierzchni drewna i gipsów. Kształt kostki, w którym jeden z kątów jest ostry, umożliwia szlifowanie kątów wewnętrznych. Uniwersalna z uwagi na połączenie małego narzędzia z materiałem ściernym. Znajduje zastosowanie w przemyśle drzewnym i budowlanym.

0 Recenzja (e)

Krążki ścierne z rzepem przeznaczone głównie do przemysłu drzewnego, jednak z uwagi na otwarty nasyp (zapobiegający zapychaniu się) znajdują również zastosowanie w przemyśle budowlanym do szlifowania gipsu. Najwyższa jakość użytego nasypu i podłoża gwarantuje efektywną i wydajną pracę. Przeznaczone do szlifowania maszynowego.

0 Recenzja (e)

Krążki ścierne z siatki białej z podklejonym welurem siateczkowym do mocowania samoprzyczepnego w szlifierkach rotacyjnych. 

0 Recenzja (e)

Krążki ścierne z siatki czarnej z podklejonym welurem siateczkowym do mocowania samoprzyczepnego w szlifierkach rotacyjnych. 

0 Recenzja (e)

Krążki ścierne z rzepem V-PLUS wykonane z papieru mikro-otworowanego, przeznaczone do szlifowania gipsu. Specjalne otwory odprowadzające nadmiar pyłu. 

0 Recenzja (e)

– zastosowanie: farby, lakiery, szpachle, tworzywa sztuczne,

0 Recenzja (e)

– zastosowanie: farby, lakiery, szpachle, drewno,

Showing 1 - 12 of 30 items