Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe 

There are 7 products.
0 Recenzja (e)

Odkurzacz przemysłowy służy do oczyszczania miejsc pracy z nieczystości suchych i mokrych, z którymi nie poradziłby sobieodkurzacz domowy. Może także służyć jako odciąg pyłu powstającego podczas pracy elektronarzędziami.

0 Recenzja (e)

Profesjonalny odkurzacz przemysłowy YATO o mocy 1600W i mocy ssania 18 kPa. Posiada zbiornik 30 L. Odkurzacz może pracować na mokro i na sucho. Wyposażony w funkcję dmuchawy.

0 Recenzja (e)

Odkurzacz warsztatowy YATO o mocy 1400W i mocy ssania 18 kPa. Posiada zbiornik o pojemności 30 L. Odkurzacz wyposażony jest w teleskopową, antystatyczną rurę. Ma także wbudowane gniazdo, pozwalające na zasilanie elektronarzędzi.

0 Recenzja (e)

Odkurzacz warsztatowy YATO o mocy 1400W i mocy ssania 18 kPa. Posiada zbiornik o pojemności 20 L. Odkurzacz wyposażony jest w teleskopową, antystatyczną rurę. Ma także wbudowane gniazdo, pozwalające na zasilanie elektronarzędzi. Umożliwia pracę na mokro i sucho. Może również służyć jako dmuchawa.

0 Recenzja (e)

Wydajny odkurzacz warsztatowy o mocy 1200W  i mocy ssania aż 18 kPa. Posiada zbiornik o pojemności 20L. Możliwość pracy na mokro i na sucho. Przeznaczony do użytku w przydomowych warsztatach, garażach, piwnicach, na podjazdach i w samochodach.

0 Recenzja (e)

Wydajny odkurzacz warsztatowy o mocy 1000W  i mocy ssania aż 18 kPa. Posiada zbiornik o pojemności 15L. Możliwość pracy na mokro i na sucho. Przeznaczony do użytku w przydomowych warsztatach, garażach, piwnicach, na podjazdach i w samochodach.

0 Recenzja (e)

Odkurzacz przemysłowy YATO o mocy 2400 W i mocy ssanie 18 kPa. Wyposażony w zbiornik 70 L. Duża moc pozwala na pracę na szybką i łatwą pracę na dużych, silnie zabrudzonych powierzchniach. Przeznaczony do użytku w hotelach, biurach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej.

Showing 1 - 7 of 7 items